اجاره خودرو
خانه / مقاله / خودرو های هیبریدی

خودرو های هیبریدی

خودرو های هیبریدی

خودرو های هیبریدی در اجاره خودرو در تهران. سلام خدمت شما بازدیدکنندگان و دوستداران خودرو و صنعت خودرو سازی در ایران و جهان . امروز نیز با یکی دیگر از مقاله هامون در خدمت شما عزیزان هستیم . این بار با موضوع خودرو های هیبریدی . حتما تا بحال این اسم به گوشتون خورده و یا شاید هم دیده باشین. و اما در این مقاله میخواهیم به صورت کامل این خودرو ها رو بررسی کنیم و هم چنین چند مورد که در ایران شاهد آن ها هستیم رو معرفی کنیم. پس با ادامه این مطلب در اجاره خودرو لوکس در تهران همراه باشید.

خودرو های هیبریدی در واقع خودرو هایی هستند که برای حرکت کردن شان نیاز به ترکیب شدن دو یا چند منبع قدرت به صورت تفکیک شده دارند. در اکثر مواقع از عنوان خودرو هیبریدی برای ماشین هایی که از ترکیب دو منبع بنزینی و الکتریکی تشکیل میشوند استفاده میشود. یک موتور احتراق داخلی که به صورت نرمال بنزینی است و یک یا چند موتور الکتریکی در کنار هم. این خودرو ها این قابلیت را نیز دارند که بتوانند از هر دو منبع یا تنها یکیاز منابع استفاده کنند. از انواع دیگر خودرو های هیبریدی میتوان به آن خودرو هایی اشاره داشت که از سوخت هایی چون انرژی خورشیدی , هیدروژن و یا پروپان استفاده میکنند. نوع تکنولوژی که در انواع مختلف خودروها بکارمیرود نیز بستگی دارد که طراح چه چیزی مد نظرش باشد و ناگفته نماند که این خودرو ها به خودرو های سبز معروفند.

خودرو های سبز سال های متمادی و طولانی است که در تمامی کشور های پیشرفته و در حال پیشرفت موجود است و افراد از استفاده از این خودرو ها بسیار راضی هستند. در کشور ایران نیز این خودرو ها به چشم میخورند اما دلیل اصلی که کمتر در کشور ما از این خودرو ها استقبال میشود سوخت ارزان در کشور است و البته توجه نکردن افراد به محیط زیست و آلودگی آن. در ادامه این مطلب در اجاره خودرو به چند مورد از این ماشین ها اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تویوتا کمری XLE

یکی از بهترین خودرو های هیبریدی که وارد ایران شده است خودرو تویوتا کمری XLE میباشد که تعداد ۸۶ دستگاه با مبلغی بالغ بر ۷۸ میلیارد ریال وراد شد. این خودرو در بازارهای ایران تا مبلغ ۲۱۲ میلیون تومان خرید و فروش میشود. و میتوان گفت از خودرو های لوکس میباشد.

تویوتا کمری XLE

تویوتا کمری SE

خودرو هیبریدی بعدی که بعنوان خودروی برتر از این نوع شناخته شد تویوتا کمری SE میباشد. از این مدل نیز به تعداد ۵۰ دستگاه با مبلغی معادل با ۴۳ میلیارد ریال وارد ایران شده است. این خودرو نیز در بازار های ایران تا مبلغ ۱۹۲ میلیون تومان معامله میشود.

تویوتا کمری SE

لکسوسNX300H

این خودرو را میتوان به عنوان یکی از خودرو های شاسی بلند پیشرفته نام برد. خودرو لکسوس NX300H را به تعداد ۴۶ دستگاه به ارزشی معادل با ۷۶ میلیارد ریال وارد کردند و در بازار های ایران این خودرو تا قیمت ۳۶۱ میلیون تومان خرید و فروش شد. این خودرو به دلیل داشتن ظاهری خاص و هم چنین داشتن فنی خوب محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

لکسوسNX300H

تویوتا پریوس

از دیگر خودرو هایی که میتوان به آن اشاره داشت تویوتا پریوس است که از آن به تعداد ۸ خودرو با ارزش بیش ۶ میلیار ریال وارد شده است. این خودرو در بازار های داخلی ایران با قیمت ۱۵۸ میلیون تومان معامله شده است.

تویوتا پریوس

لکسوس CT200H

از دیگر خودرو های وارداتی هیبریدی میتوان به این خودرو لکسوس CT200H اشاره داشت. از این مدل اما تنها ۴ تعداد وارد شده است با مبلغ بیش از ۵ میلیارد ریال که در بازار های ایران تا ۱۷۵ میلیوت به فروش رسیده است.

لکسوس CT200H

امیدوارم که از این مقاله و تصتویر استفاده لازم را کرده باشید. اگر کمبود و نقصی در اطلاعات ما وجود دارد خوشحال خواهسم شد که به ما اطلاع دهید.با مقالات دیگر از سری مقالات سایت اجاره خودرو تشریفاتی در تهران همراه باشید.

درباره ی علی داودی

همچنین ببینید

علل خرابی کولر خودرو

علل خرابی کولر خودرو

علل خرابی کولر خودرو علل خرابی کولر خودرو در اجاره خودرو نوین رنت. سلام عزیزان . …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *