اجاره خودرو
خانه / مقاله / بررسی خودرو بی ام و ۴۲۸i گرن کوپه

بررسی خودرو بی ام و ۴۲۸i گرن کوپه

بررسی خودرو بی ام و ۴۲۸i گرن کوپه

بررسی خودرو بی ام و ۴۲۸i گرن کوپه موضوع امروز ما در سایت اجاره خودرو می باشد. این خودرو با اینکه پسوند کوپه به خود گرفته اما خلاف آن است! در واقع این خودرو کوپه نیست. این خودروی ۵ نفره را می توان یک خودرو هاچ بک زیبا و تیز دانست. پیشرانه این خودرو از یک موتور حدودا ۲ لیتری توربوی ۴ سیلندر با ۲۴۰ اسب بخار قدرت و دارای گشتاور ۳۴۵٫۷ نیوتن متر و یا یک موتور توربوی ۳ لیتری همراه با ۶ سیلندر با قدرت ۳۰۰ اسب بخار و گشتاور حدودا ۴۰۶٫۷ نیوتن متر استفاده کرده است. اما لازم به ذکر است که انتقال قدرت ۴۲۸i در این خودرو با یک گیربکس ۸ سرعته صورت می پذیرد. اگز این بحث از لحاظ فنی برای شما جذاب است تا انتهای این مقاله اجاره خودرو لوکس اتورنت را همراهی کنید.

بررسی خودرو بی ام و 428i گرن کوپه

قیمت خودرو بی ام و ۴۲۸i

شاید این موضوع را ندانید و برای تان جالب باشد که بدانید گرن کوپه در هر حالتی که باشد نمی تواند از گیربکس دستی استفاده کند و دیفرانسیل چهار چرخ محرک همانطور که شاید برخی می دانید یک آپشت ۲ هزار دلاری است. و به همین دلیل است که قیمت BMW 428i از ۴۱۲۵۰ دلار شروع می شود. و همانطور که شاید بدانید قیمت BMW 435i از ۴۶۷۵۰ دلار شروع می شود. با خرید ۴۲۸i شما می توانید مقدار کمی از مبلغ را ذخیره کنید.

مقایسه خودرو بی ام و ۴۲۸i با مدل کوپه

تست عملکرد این مدل مشابه عملکرد مدل کوپه آن می باشد. سیستم گیربکس آن ها به صورت مشابه عمل می کند. تایرهای ۱۸ اینچی بریجستون پوتنزا S001 ران-فلت سامر در هر دو آن ها یکی است. در مورد طی کردن سرعت در مسافتی حدود ۱ چهارم کیلومتر ، گرن کوپه در زمان ۱۴٫۲ ثانیه با سرعت نهایی ۱۵۷٫۱۷ کیلومتر بر ساعت می پیماید که مدل کوپه آن تنها ۱٫۶ ثانیه و ۱٫۶ کیلومتر از آن جلو تر است. در تست لغزش در پیچ، ۴۲۸i گرن کوپه همان نیروی چسبندگی ۰٫۸۹g را از خود نشان داده است.

با تمام این اوصاف با توجه به تحقیقات اجاره خودرو تشریفاتی، گرن کوپه در جاده، تفاوت خاصی را نشان نمی‌دهد. در همین حال، یک پکیج هندلینگ دینامیک در خودروی تست استفاده شده که قیمت آن را ۱۰۰۰ دلار  تخمین زده اند. وقتی در حالت رانندگی «اسپورت» دامپرهای انطباقی موجود در این پکیج را به کار می‌گیرید، خودرو قابلیت‌های پلتفرم خود را به نمایش می‌گذارد؛ یک کنترل بی‌نظیر از حرکات بدنه با یک حس استثنایی از سیستم فرمان

بررسی خودرو بی ام و 428i گرن کوپه.

فضای داخلی کابین خودرو بی ام و ۴۲۸i

فضای موجود در داخل کابین این خودرو تنها فقط نیم اینچ از سدان های سری ۳ کوچک تر است و این نکته مهمی است که این خودرو را کوچک نکرده است و هنوز فضا برای سرنشینان عقب بسیار مناسب است. جای حمل وسایل در این خودرو ها یکسان است پس مطمعن باشید که فضای کافی برای حمل لوازم نیز برای این خودروی بی ام و در نظر گرفته شده است. با ادامه این مقاله در اجاره خودرو تشریفاتی همراه باشید.

بدنه خودرو بی ام و ۴۲۸i

یکی ازروش های جذب مشتری برای خودرو های بی ام و ، متفاوت کردن طراحی بدنه این خودرو ها است که آن ها را بسیار متمایز از هم میکند. اما در عین حال شباهت هایی که این خودرو ها دارند به تفاوت های آن ها اولویت دارد.

اجاره خودرو لوکس در تهران

خب امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و تا حدودی با خودرو بی ام و ۴۲۸i آشنا شده باشید. با مقالات دیگر اجاره خودرو همراه باشید. و در صورت تمایل به اجاره بی ام و ۴۲۸i می توانید با کارشناسان ما در نوین رنت در تماس باشید.موفق و پیروز باشید

درباره ی علی داودی

همچنین ببینید

علل خرابی کولر خودرو

علل خرابی کولر خودرو

علل خرابی کولر خودرو علل خرابی کولر خودرو در اجاره خودرو نوین رنت. سلام عزیزان . …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *